Eleport atver jaunas uzlādes stacijas – bezmaksas uzlāde

Eleport uzlādes stacija pie t/c Sāga (Publicitātes foto)

Elektroauto uzlādes tīkls “Eleport” turpina attīstību un ir atvēris septiņas jaunas uzlādes stacijas. Dreiliņos ir uzstādītas trīs jaunas uzlādes stacijas tirdzniecības centra “Sāga” stāvlaukumā, Berģos uzstādītas divas lielveikala “Sky” stāvlaukumā, savukārt vēl divas no 3. maija būs pieejamas Siguldā, tirdzniecības centra “Šokolāde” stāvlaukumā, kopumā nodrošinot 14 jaunas pieslēgvietas Dreiliņos un Berģos.

Dreiliņos, t/c “Sāga” stāvlaukumā starp “Puķu” un “Meža” vārtiem, ir uzstādītas trīs jaunas uzlādes stacijas: 200 kW* ultra ātrā uzlādes stacija, kas spēj lādēt ar 1250 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km piecu minūšu laikā, 120 kW* ātrā uzlādes stacija ar 750 km/h lielu uzlādes ātrumu un 22 kW maiņstrāvas jeb lēnā uzlādes stacija, kas nodrošina 145 km/h uzlādes ātrumu un ir piemērota nesteidzīgai uzlādei un atpūtai tirdzniecības centrā. Turklāt, lai atzīmētu jauno staciju atklāšanu, t/c “Sāga” viesiem tiks nodrošināta bezmaksas uzlāde no 28. aprīlim līdz 7. maijam.

“Eleport” misija ir un būs nodrošināt pēc iespējas ērtāku pāreju uz elektrisko transportlīdzekli. Tāpēc mēs meklējam iespējami ērtākos, mūsdienīgākos un inovatīvākos uzlādes staciju risinājumus, kurus ieviest Latvijas elektroauto esošajiem un potenciālajiem lietotājiem. Jaunajās uzlādes vietās mēs turpinām sadarboties ar Somijas uzlādes staciju izstrādātāju “Kempower”, kuru stacijas jau ir iemīļojuši mūsu tīkla lietotāji t/c “Domina Shopping” uzlādes laukumā. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi un lietotāju atsauksmes, arī jaunajās uzlādes stacijās autovadītāji varēs rēķināties ar ērtu uzlādes procesu, ātru apmaksas kārtību un pārliecinošu jaudu ikdienas braucieniem.

Kārlis Mendziņš, “Eleport Latvija” vadītājs

Berģos, lielveikala “Sky” stāvlaukumā, ir uzstādīta viena 200 kW* uzlādes stacija, kas spēj lādēt ar 1250 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km sešu minūšu laikā, un viena 120* kW stacija ar 750 km/h lielu uzlādes ātrumu. Šajā vietā bezmaksas uzlāde tiks nodrošināta līdz 7. maijam. Savukārt, Siguldā no 3. maija būs pieejamas uzlādei vēl divas 120* kW “Eleport” uzlādes stacijas tirdzniecības centra “Šokolāde” stāvlaukumā.

Katra uzlādes stacija ir aprīkota ar divām pieslēgvietām, tādējādi nodrošinot vienlaicīgi 14 elektroauto ar uzlādes iespējām. Šīs uzlādes vietas ir publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 200 kW stacijas ir aprīkotas ar diviem Eiropas standarta CCS2 kabeļiem, 120 kW stacijas ir aprīkotas gan ar CCS2 kabeli, gan ar CHAdeMO kabeli, bet maiņstrāvas stacija – ar Eiropas standarta Type 2 ligzdām.

“Eleport” stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot “Eleport” lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, skenējot QR kodu uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur https://uzlade.lv mājaslapu.

*Norādītā jauda attiecas uz elektroauto, kas aprīkoti ar 800 V bateriju sistēmu. Elektroauto ar 400 V bateriju sistēmu šajās stacijās pieejamā jauda var atšķirties atkarībā no pieslēguma veida.

 

Avots uzladets.lv

Back to top